Обговорення:Посібник для членів Правління

Матеріал з Вікімедіа Україна
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Витрати членів правління та політика подорожей[ред.]

На сторінці є текст «За законодавством України можна компенсовувати витрати членів Правління на відрядження (проживання та проїзд)».

Якими конкрентно актами законодавства це дозволено?

Тільки членів Правління, чи й інших керівних органів? Членів організації? --Perohanych (обговорення) 19:55, 22 грудня 2018 (UTC)

Абзац другий п.п. «а» п.п. 170.9.1 ПКУ. У ньому сказано, що сума відшкодованих витрат на відрядження не є доходом фізособи — члена керівного органу підприємства --OlenaMuzychenko (WMUA) (обговорення) 10:38, 9 січня 2019 (UTC)