Керівні органи минулих каденцій

Матеріал з Вікімедіа Україна
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це список членів керівних органів попередніх каденцій. Поточний склад керівних органів можна знайти на сторінці Керівні органи.

Найвищим керівним органом є Загальні збори членів організації. Загальні збори обирають Правління та Ревізійну комісію. Правління обирає голову правління та одного чи кількох заступників, а також виконавчого директора.

Керівні органи восьмої каденції[ред.]

Керівні органи восьмої каденції обрані на Загальних зборах 25 грудня 2016 року.

Правління

Склад Правління з 25.12.2016 по 8.09.2017

  1. Корнійко Ілля Володимирович, голова Правління
  2. Булка Юрій Артемович
  3. Козленко Микола Вікторович, заступник голови Правління — скарбник Організації
  4. Комісаренко Артем Олександрович
  5. Лакійчук Павло Петрович, заступник голови Правління — секретар Правління
  6. Рикмас Тарас Володимирович
  7. Ціж Максим Богданович

Склад Правління з 9.09.2017 по 19.10.2017

  1. Корнійко Ілля Володимирович, голова Правління
  2. Булка Юрій Артемович
  3. Козленко Микола Вікторович, заступник голови Правління — скарбник Організації
  4. Комісаренко Артем Олександрович, заступник голови Правління — секретар Правління
  5. Рикмас Тарас Володимирович
  6. Ціж Максим Богданович

Склад Правління з 19.10.2017 по 24.12.2017

  1. Корнійко Ілля Володимирович, голова Правління
  2. Булка Юрій Артемович
  3. Козленко Микола Вікторович, заступник голови Правління — скарбник Організації
  4. Комісаренко Артем Олександрович, заступник голови Правління — секретар Правління
  5. Нестеренко Ольга Валентинівна
  6. Рикмас Тарас Володимирович
  7. Ціж Максим Богданович
Ревізійна комісія
  1. Підліснюк Максим Юрійович, голова Ревізійної комісії (з 30.12.2016 по 24.12.2017)
  2. Мельничук Богдан Вікторович, голова Ревізійної комісії (24.12.2017)
  3. Петров Сергій Дмитрович

Керівні органи сьомої каденції[ред.]

Керівні органи сьомої каденції обрані на Загальних зборах 27 грудня 2015 року.

Правління

Склад Правління з 27.12.2015 по 23.06.2016

  1. Корнійко Ілля Володимирович, голова Правління
  2. Булка Юрій Артемович, заступник голови Правління
  3. Захарян Олена Олегівна, заступник голови Правління
  4. Лакійчук Павло Петрович, заступник голови Правління — секретар Правління
  5. Сохан Павло Петрович, заступник голови Правління
  6. Тимків Наталія Василівна, заступник голови Правління — скарбник Організації
  7. Яцожинський Олег Мурманович, заступник голови Правління

Склад Правління з 23.06.2016 по 18.07.2016

  1. Корнійко Ілля Володимирович, голова Правління
  2. Булка Юрій Артемович, заступник голови Правління
  3. Захарян Олена Олегівна, заступник голови Правління
  4. Лакійчук Павло Петрович, заступник голови Правління — секретар Правління
  5. Сохан Павло Петрович, заступник голови Правління
  6. Яцожинський Олег Мурманович, заступник голови Правління

Склад Правління з 18.07.2016 по 25.12.2016

  1. Корнійко Ілля Володимирович, голова Правління
  2. Булка Юрій Артемович, заступник голови Правління
  3. Захарян Олена Олегівна, заступник голови Правління
  4. Козленко Микола Вікторович
  5. Лакійчук Павло Петрович, заступник голови Правління — секретар Правління
  6. Сохан Павло Петрович, заступник голови Правління
  7. Яцожинський Олег Мурманович, заступник голови Правління
Ревізійна комісія
  1. Підліснюк Максим Юрійович, голова Ревізійної комісії
  2. Гончаров Анатолій Валерійович
  3. Мельничук Богдан Вікторович

Керівні органи шостої каденції[ред.]

Керівні органи шостої каденції обрані на Загальних зборах 20 грудня 2014 року.

Правління
  1. Макуха Андрій Вікторович, голова Правління
  2. Азізян Левон Самвелович
  3. Булка Юрій Артемович
  4. Козленко Микола Вікторович, заступник голови Правління — скарбник
  5. Корнійко Ілля Володимирович, заступник голови Правління — секретар Правління
  6. Сохан Павло Петрович
  7. Тимків Наталія Василівна, виконавчий директор
Ревізійна комісія
  1. Гончаров Анатолій Валерійович, голова Ревізійної комісії
  2. Мельничук Богдан Вікторович
  3. Пероганич Юрій Йосипович

Керівні органи п'ятої каденції[ред.]

Керівні органи п'ятої каденції обрані на Загальних зборах 15 грудня 2013 року.

Правління
  1. Макуха Андрій Вікторович, голова Правління
  2. Азізян Левон Самвелович, заступник голови Правління — секретар Правління
  3. Бондаренко Андрій Ігорович, заступник голови Правління
  4. Булка Юрій Артемович
  5. Козленко Микола Вікторович, заступник голови Правління — скарбник
  6. Луцюк Анатолій Федорович
  7. Тимків Наталія Василівна, виконавчий директор
Ревізійна комісія

Склад Ревізійної комісії з 15.12.2013 по 14.08.2014:

  1. Шевело Павло Володимирович, голова Ревізійної комісії
  2. Колодій Володимир Зіновійович
  3. Петров Сергій Дмитрович

14 серпня 2014 року членство Шевела П.В. в організації припинене (Рішення Правління №28/2014 від 14 серпня 2014)

Склад Ревізійної комісії з 14.08 по 31.08.2014:

  1. Колодій Володимир Зіновійович, голова Ревізійної комісії
  2. Петров Сергій Дмитрович

Склад Ревізійної комісії з 31.08 по 20.12.2014:

  1. Колодій Володимир Зіновійович, голова Ревізійної комісії
  2. Гончаров Анатолій Валерійович
  3. Петров Сергій Дмитрович

Керівні органи четвертої каденції[ред.]

Керівні органи четвертої каденції обрані на Загальних зборах 15 грудня 2012 року.

Правління
  1. Луцюк Анатолій Федорович, голова Правління
  2. Бондаренко Андрій Ігорович, заступник голови Правління
  3. Козленко Микола Вікторович
  4. Макуха Андрій Вікторович
  5. Пероганич Юрій Йосипович, виконавчий директор
  6. Семенюк Віктор Вікторович
  7. Тимків Наталія Василівна, заступник голови Правління — скарбник
Ревізійна комісія
  1. Букет Євген Васильович, голова Ревізійної комісії
  2. Корнійко Ілля Володимирович
  3. Юрченко Олексій Васильович

Керівні органи третьої каденції[ред.]

Керівні органи третьої каденції обрані на Загальних зборах 17 грудня 2011 року.

Правління
  1. Букет Євген Васильович, голова Правління
  2. Бондаренко Андрій Ігорович, заступник голови Правлінняа
  3. Луцюк Анатолій Федорович
  4. Макуха Андрій Вікторович
  5. Пероганич Юрій Йосипович, виконавчий директор
  6. Петров Сергій Дмитрович
  7. Юрченко Олексій Васильович
Ревізійна комісія
  1. Корнійко Ілля Володимирович, голова Ревізійної комісії
  2. Азархіна (Гончарова) Олександра Костянтинівна
  3. Гончаров Анатолій Валерійович

Керівні органи другої каденції[ред.]

Керівні органи другої каденції обрані на Загальних зборах 19 вересня 2010 року.

Правління
  1. Юрченко Олексій Васильович, в.о. голови Правління
  2. Губенко Ксенія Олегівна
  3. Корнійко Ілля Володимирович
  4. Луцюк Анатолій Федорович
  5. Пероганич Юрій Йосипович, в.о. виконавчого директора
  6. Рудченко Катерина Олександрівна
  7. Шульга Євген В'ячеславович
Ревізійна комісія
  1. Макуха Андрій Вікторович, голова Ревізійної комісії
  2. Гончаров Анатолій Валерійович
  3. Шевело Павло Володимирович

Перший склад Правління[ред.]

На Установчих зборах 31 травня 2009 до Правління увійшли всі учасники зборів.

Склад Правління з 31.05 по 2.10.2009

  1. Бондаренко Андрій Ігорович, голова Правління
  2. Бабич Василь Анатолійович, заступник голови Правління
  3. Гончаров Анатолій Валерійович, заступник голови Правління
  4. Пероганич Юрій Йосипович, виконавчий директор
  5. Юрченко Олексій Васильович, заступник голови Правління

2 жовтня 2009 року Бабич В.А. виключений з організації (рішення Правління №3 від 2.10.2009).

Склад Правління з 2.10.2009 по 19.09.2010:

  1. Бондаренко Андрій Ігорович, голова Правління
  2. Гончаров Анатолій Валерійович, заступник голови Правління
  3. Луцюк Анатолій Федорович
  4. Пероганич Юрій Йосипович, виконавчий директор
  5. Юрченко Олексій Васильович, заступник голови Правління

Графік[ред.]

User:A1

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]