Обговорення:Комітет з вікіекспедицій/регламент

Матеріал з Вікімедіа Україна
Перейти до навігації Перейти до пошуку

що за "засіданнях Комітету поспіль"? Де розписано, коли і як вони будуть проводиться? А членський квиток теж буде? ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 10:10, 11 квітня 2014 (UTC)

Протокол.[ред.]

Протокол засідання Комітету підписується Головою Комітету та Секретарем.

Щось негарні передчуття у мене... У нас ще Протокол ЗЗ не підписаний. А ЗЗ були ще 15 грудня 2013 року.... --Nickispeaki (обговорення) 10:14, 11 квітня 2014 (UTC)

Протокол було узгоджено членами Президії Загальних зборів ще 4 січня, але дехто навмисно саботує процес підписання протоколу... --Ліонкінг (обговорення) 17:33, 18 квітня 2014 (UTC)

Скорочена назва[ред.]

Я прошу не вживати термін "ВМУА" - це некоректна назва. Коректна скорочена назва - ГО «Вікімедіа Україна», прошу вживати саме цю скорочену назву, замість ВМУА.

Кількість членів[ред.]

Вважаю недоцільним (і Вісем зі мною погоджується в даному питанні) затвердження кількісного складу комітету. Якщо когось треба буде включити, або виключити з комітету, то ми будемо вимушені міняти цілий регламент для цього.

Підтримую! --Visem (обговорення) 18:58, 29 квітня 2014 (UTC)

Розділ 3[ред.]

Наразі, мені здається, що ми не готові його затверджувати, бо питання, закладені в ньому можуть бути перевірені лише дослідним шляхом.

Мені здається цей розділ надмірно бюрократизує роботу комітету. --Visem (обговорення) 19:02, 29 квітня 2014 (UTC)

Пункт 5.6.[ред.]

Пропоную прибрати строкове обмеження по опитуванню. Якщо за 5 днів не усі висловляться, це не є підставою для того, щоб починати опитування з нуля.

Пункт 5.7.[ред.]

Категорично проти, щоб у когось був вирішальний голос. В нас усі рівні, відтак в кожного один голос. Пункт - вилучити.

Я нічого не бачу в цьому поганого, але бажано щоб таких речей не було (або траплялись рідко). --Visem (обговорення) 19:04, 29 квітня 2014 (UTC)

Пункт 6.3.[ред.]

За аналогією з пунктом 5.6. слід прибрати строкове обмеження.

Пункт 6.4. та 6.5.[ред.]

Пропоную прибрати слова в п. 6.4. «та відбуватиметься на території України». Нічого страшного не буде, якщо хтось заїде в межах цієї суми в сусідню державу. Те ж саме зробити з пунктом 6.5.

Ось і я планую зробити експедицію в Піщанському районні Вінниччини. І було б навіть цікаво за можливості заглянути в сусіднє Придністров'я. --Visem (обговорення) 19:09, 29 квітня 2014 (UTC)

Пункт 6.6.[ред.]

Насправді, це має бути не прописано напряму, а має бути джентельменською угодою. Це є конфлікт інтересів. До речі, в червні в Києві Асаф Бартов проводитиме тренінг на цю тему.

Висловив думку нижче, якщо робити так як в Правлінні, то це має бути усною етичною угодою. Я не сильно з цим погоджуюсь, але й не маю нічого проти. --Visem (обговорення) 19:06, 29 квітня 2014 (UTC)

Пункт 6.7.[ред.]

Якщо проголосує 1 "за", і ніхто "проти", то в такому разі відшкодування відбудеться. Це не діло. Має бути мінімум 50% + 1 голос.

Пункт 6.8.[ред.]

Вилучити. Той, хто не голосува зараховується, як «не голосував», а не як «утримався». Це різні речі.

Погоджуюсь! --Visem (обговорення) 19:07, 29 квітня 2014 (UTC)

Пункт 6.10.[ред.]

Вилучити.

Думка visem'а[ред.]

Дуже дякую Максиму за достатньо грамотно написаний регламент. Хоча маю декілька зауважень. По-перше, я не хотів би щоб була надмірна бюрократизація. Все таки я хотів щоб був комітет, але для того щоб більше учасників могли брати участь у роботі напрямку, а не лише узгоджувати з керівником напрямку. Щодо суті самого регламенту, то я не вважаю доцільним обмежувати кількість членів комітету, та й вважаю що можна і інших Вікіпедистів залучати, а не лише членів ВМУА. Те ж саме стосується і пункту 3.4 (немає необхідності обмежувати кількість). В зв'язку з цим доцільно внести зміни і в пункт 4.5, щоб було не шість членів, а більше половини. Ну і по розділу 6, то вважаю що варто дотримуватись старої процедури, зокрема через сторінку Вікізустрічей на Вікіпедії, де анонсувати експедиції. Таке право можна надати кожному члену комітету, інші бажаючі мають узгоджувати з комітетом. Щодо голосування, то не погоджуюсь з пунктом 6.6, та 6.8. Кожен член може голосувати так як він хоче ("За", "проти", "утримався"), незалежно від особистої зацікавленості. Ну і не варто плутати де людина проголосувала "утримався" і де не голосувала. --Visem (обговорення) 18:57, 29 квітня 2014 (UTC)